WSM Osiedle Szmaragdowe Etap I

 

Osiedle Szmaragdowe znajduje się w rejonie ulicy Talarowej i Ceramicznej w Dzielnicy Białołęka.

Projekt inwestycji obejmuje trzy zespoły mieszkalne, łącznie 10 budynków, z lokalami usługowymi na parterze i garażami podziemnymi, które będą realizowane dwuetapowo. Każdy zespół mieszkaniowy będzie posiadał dziedziniec rekreacyjny zaprojektowany na dachach garaży.

Swoim założeniem urbanistycznym tworzy atrakcyjną i nowoczesną przestrzeń miejską. Grunt, na którym powstaje inwestycja jest własnością Spółdzielni.

 

Niewątpliwym atutem osiedla jest:

  • bliskość głównych szlaków komunikacyjnych dzielnicy: od zachodu most Marii Skłodowskiej – Curie (Most Północny) z komunikacją tramwajową, a od wschodu ulica Modlińska;
  • pełna oferta edukacyjna: żłobek, przedszkole i szkoła w odległości do 50 m oraz usługowo-handlowa: w niewielkiej odległości sklepy sieci Carrefour-Expres oraz Lidl oraz budowana za ulicą Światowida Galeria Handlowa;
  • wygodny i funkcjonalny rozkład mieszkań.

 

Niedaleko inwestycji znajdują się  tereny zielone – Wydmy Tarchomińskie i Ogród Jordanowski. 

Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa posiada 95-letnie doświadczenie w zarządzaniu zasobami mieszkaniowymi, jest gwarantem prowadzenia prawidłowej eksploatacji zasobów, dobrej gospodarki finansowej i bezpieczeństwa na rynku nieruchomości. O naszej solidności świadczą inwestycje zrealizowane w ostatnim czasie: Niedzielskiego, Gojawiczyńskiej, Saperska.

 

wsminwestycje

 

Traffic

Today45
Yesterday72
This week299
This month1597
Total60853

Visitor Info

  • IP: 3.237.178.91
  • Browser: unknown
  • Browser Version: unknown
  • Operating System: unknown

Who Is Online

1
Online

piątek, 26, luty 2021 16:06
Powered by CoalaWeb